Abiturientia 2021

Marcel Albers (Messingen)
Stina Aubke (Berge)
Franka Baar (Wettrup)
Lisa Bäumer (Freren)
Laura Bäumer (Freren)
Imke Beelmann (Gersten)
Henrik Bleek (Kettenkamp)
Anne-Marie Bockmeyer (Lingen)
Silas Boddin (Spelle)
Jennifer Bolbot (Fürstenau)
Nils Bölscher (Andervenne)
Sophie Book (Dohren)
Maja Brands (Langen)
Janine Brandt (Grafeld)
Linus Brinkschröder (Fürstenau)
Noah Brüggemann (Spelle)
Jana Buitmann (Wettrup)
Lukas Dagge (Spelle)
Daniel Dartsch (Nortrup)
Anna Deters (Dohren)
Franceska Drewes (Fürstenau)
Louise Eickhorst (Menslage)
Oliver Enes (Spelle)
Tristan Fechtenkötter (Nortrup)
Rebecca Ursula Feldhaus (Grafeld)
Ole Felix (Spelle)
Charlotte Felschen (Gersten)
Nele Fenstermann (Bippen)
Bennet Focks (Beesten)
Gina-Maria Frye (Ankum)
Judith Fübbeker (Freren)
Moritz Gerdes (Andervenne)
Celine Gövert (Bawinkel)
Jule Göwert (Bippen)
Sophie Göwert (Eggermühlen)
Emilia Grote (Dohren)
Emma Grüber (Lingen)
Jan Hackmann (Messingen)
Dennis Hagemann (Schapen)
Jennifer Häring (Dohren)
Max Harmann (Dohren)
Leo Hartmann (Nortrup)
Luis Hartmann (Spelle)
Sarah Hermes (Menslage)
Charlotte Heskamp (Messingen)
Luise Höfener (Bippen)
Marie Hollermann (Berge)
Leopold Friedensreich Hühold (Nortrup)
Antonia Joachimmeyer (Lengerich)
Emma Johanning (Kettenkamp)
Nils Känsbock (Freren)
Victoria Keuter (Bawinkel)
Greta Klaas (Langen)
Ronja Klaus (Langen)
Eva Kleinbuntemeyer (Schapen)
Dennis Kloster (Beesten)
Nicole Knittel (Berge)
Luca Knuth (Ankum)
Nele Kolde (Berge)
Anton Kook (Bawinkel)
Julian Korte (Handrup)
Lucy Krauledat (Schapen)
Jule Krieger (Bawinkel)
Laura Krummen (Bawinkel)
Simon Krümpelmann (Berge)
Lara Kruse (Beesten)
Elise Laake (Messingen)
Laura Lampenschulten (Spelle)
Ayleen Laumann (Freren)
Oskar Lindemann (Spelle)
Henrik Lucas (Schapen)
Jonas Mack (Berge)
Mark Massold (Freren)
Theresa Maue (Lengerich)
Alina Meininger (Schwagstorf)
Ole Menke (Fürstenau)
Ilka Mey (Andervenne)
Marcel Meyer (Andervenne)
Erik Meyer (Berge)
Noah Meyer (Berge)
Celina Moormann (Berge)
Reni Nordsieke (Berge)
Eve Papenbrock (Freren)
Jan Papenbrock (Freren)
Nina Passe (Wettrup)
Christian Pelle (Freren)
Jana Plorinn (Berge)
Hanna Prekel (Freren)
Jule Reinermann (Schwagstorf)
Julius Rekers (Spelle)
Malte Röhlmann (Lingen)
Christopher Alexander Rosenstengel (Kettenkamp)
Liselot Rouw (Freren)
Halime Rudminat (Freren)
Jona Sabelhaus (Grafeld)
Yasmin Saciri (Lengerich)
Ruben Santel (Fürstenau)
Niklas Schikorra (Nortrup)
Carolin Schmidt (Bippen)
Tabea Schmidt (Gersten)
Melanie Schnieders (Freren)
Pia Marie Schone (Menslage)
Oliver Schulten (Bawinkel)
Johanna Schwarte (Langen)
Kate Serbinin (Fürstenau)
Pauline Siegbert (Spelle)
Dominik Sitner (Kettenkamp)
Tim Steiger (Bawinkel)
Pauline Stolte (Grafeld)
Jule Lina Stoltenjohannes (Menslage)
Lennert Streck (Bawinkel)
Theresa Stüwe (Dohren)
Hanna Tenkleve (Spelle)
Simon Thelen (Freren)
Nico Thünemann (Handrup)
Emily Torliene (Bippen)
Maximilian Triphaus (Grafeld)
Hendrik Veerkamp (Kettenkamp)
Frederike Völker-Gerd (Lengerich)
Lennart von Wulfen (Fürstenau)
Przemyslaw Wawrzyszko (Gersten)
David Welp (Nortrup)
Jule Wesenberg (Messingen)
Louisa Maria Weymann (Berge)
Marina Wilken-Keeve (Wettrup)
Yannick Wilmes (Spelle)
Wiebke Wolke (Berge)
Lisa Wolter (Bippen)
Martina Zaczek (Bippen)
Alexis Lia Zeiser (Nortrup)
Maximilian Zilz (Lengerich)